7 C
İstanbul
Çarşamba, Ocak 11, 2023

Online Eğitimlerle Kendinizi Geliştirmenin Doğru Adresi: Campus Online!

İnsan; bir şeyleri merak etmesiyle, yeni şeyler öğrenmesiyle ve sürekli olarak kendini geliştirmesiyle hayatta kalan, kendisini böyle tamamlayan; daha iyi, daha kolay bir yaşam sürmek ya da daha iyi olanaklara sahip olmak için sürekli çaba halinde olan bir varlık. Durum böyle olunca eğitim çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bazen istediğimiz eğitime ulaşmak çok da kolay olmuyor. Eğitim almak istediğimiz kurumlar evimize/ işimize/ okulumuza uzak olabiliyor ya da eğitim saatleri ve dönemleri bize uymuyor.

Peki böyle durumlarda istediğimiz eğitimleri rahatça alabilmek, ayrıca zaman ve mekan konusunda esnek olabilmek için izleyebileceğimiz bir yol var mı?”

Neyse ki bu sorunun cevabı evet!

Gelişen teknoloji ve internetin katkıları sayesinde online eğitim ile dilediğimiz eğitimleri istediğimiz yerde ve istediğimiz zaman alma imkanına kavuşuyoruz, böylece zaman ve mekan engellerinden sıyrılmış oluyoruz!

Türkiye’de online eğitim deyince aklımıza gelen en önemli platform ise Campus Online! Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri de dahil olmak üzere 30’dan fazla üniversite ile imzalamış olduğu protokoller kapsamında 150’den fazla video içerikli sertifikalı online eğitim programı sunan Campus Online, eğitim almak isteyenlerden herhangi bir ön koşul da talep etmiyor.

Finanstan pazarlamaya, liderlikten sanata, hukuktan kişisel gelişime birçok konuda eğitim videoları sunan ve CampusOnline.com adresinden erişilebilen platform üzerinden ilginizi çeken konulardaki sertifikalı eğitim programlarını edindikten sonra internet bağlantısı olan mobil cihazlarınızdan, tabletlerinizden veya web üzerinden videoları izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğitimleri tamamladıktan sonra ise üniversite onaylı ve ıslak imzalı sertifikalarınız istediğiniz adrese gönderilecektir.

Kendinizi geliştirmenin, yeni bilgiler edinmenin keyfine varmak için hemen CampusOnline.com’u ziyaret edin!

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular