Özel Günleriniz için Davetiye Siparişi

0
1398

Davetiye, düğün, sünnet, nişan, asker düğünü gibi özel anlarınızda sevdiklerinizi de yanınızda görmek istediğinizi belirten bir araçtır. Türk örf ve adetlerine yerleşmiş bir uygulamadır. Davetiye bastırmak için, gün boyunca dükkanları dolaşmanıza hiç gerek yok.  adresini ziyaret ederek, bütçenize göre davetiye seçerek sipariş verebilirsiniz.

Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları, kullanıldığı ürüne göre değişiklik gösteriri. Farklı ebatlarda ve türde davetiye bulunmaktadır. Çok sayıda davetiye bastıracaksanız, toplam fiyat üzerinden bir miktar indirim yapılabilir.

Davetiye Türleri

Gelenek ve göreneklerimizde, eş, dost ve akrabalarımızı törene davet etmek amacı ile yıllardır davetiye dağıtılmaktadır. Yılalar içerisinde davetiyelerin şekilleri ve ebatları değişmektedir. Dilek, Ebru, Erdem, Kıvılcım, Kristal, Kumru, Rahvancı, Sedef, Yağmur davetiyeleri, en çok kullanılan davetiye türlerindendir.

İçerik

Hazır içerikler kullanılabileceği gibi, kişiler içeriği kendisi de hazırlamak isteyebilir. Ayrıca yazı tipi, rengi ve boyutu konusunda özel istek de bulunabilirsiniz. Davetiyelere genellikle, adına tören düzenlenen kişilerin ismi, soy ismi, anne ve baba adı, tören (nişan, sünnet, düğün vb.) bir de güzel sözlerle donatılmış süslü harfler ile yazılmış bir yazı.

Davetiye seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Bütçenize uygun davetiye seçiminde bulunmalısınız. En pahalı davetiyeler kimi zaman sizin konseptinize uygun olmayabilir.

Konuk sayısı önceden belirlenmelidir. Konuk sayısının çok üzerinde davetiye siparişleri gereksiz para kaybına yol açacağı gibi az miktarda davetiye bastırmanız süreç içerisinde sorun yaşamanıza neden olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.