16.6 C
İstanbul
Cumartesi, Kasım 25, 2023

Prenses Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri kendisini bir prenses gibi hisseden gelinlerin tercihi olmaya devam ediyorlar. Kesinlikle farklı bir bakış açısına sahip oluyoruz. Karşısında prenses model bir gelinlik giymiş gelin gören herkeste bir imrenme oluşuyor. İşte bu demek oluyor ki; o anda onu gözümüzde prenses gibi görüyoruz.

Gelin olmak bütün genç kızların istediği bir şeydir. Gerçekten de bu özel gün için büyümeyi bekleriz. Nedense düğün anı ve gelinlik planı bizim için çok özeldir. Bu nedenle o gün gelip çattığı zaman tam anlamıyla güzel ve özel görünmek isteriz. Farklı gelinlikleri incelememizin sebebi de budur. Sebep kesinlikle en iyisi olabilmektir.

Prenses Gelinlik Modelleri Bana Yakışır Mı?

Belden oturtmalı ve etek kısmı geniş olan bu modeller aslında tüm vücut tipleri için uygun olabilir. Beli kalın olanlar burayı kapatmak için kullanabilirler. Basenleri kalın olanlar basen kalınlıklarını kapatmak için kullanabilirler. Ya da mesela zayıf olanla da bel oyuntularını göstermek için kullanabilirler.

O nedenle bir çok kişinin vücut tipine uygun olan bir tarzdır. En önemlisi de kurtarıcı bir tarzdır. Genel olarak kusurlarımızı kapatmamızda en etkili olan tarz budur ve bu gerçekten de önemlidir. İnsan kendisine en çok yakışan tasarımı bu şekilde seçebilir. Hangi prenses çirkindir ki? Olaya bu noktadan baktığımız zaman prenses modelin yakışmayacağı bayan yoktur.

Prenses Gelinlik Modelleri Moda Mıdır?

Bu tarz prenses gelinlik modelleri modadan uzun süreden beridir kalkmıyor. Sonuçta bir çok bayana yakışan modeller oluyorlar ve aynı zamanda mükemmel bir görünüme sahipler. Bu nedenle uzun yıllardan beridir bayanlar bu tasarımları tercih ediyorlar. Bu noktada her zaman moda olmaya devam ediyor. Uzun yıllar boyunca da modada kalacak gibi duruyorlar.

Prenses Gelinlik Modelleri Hep Aynı Mıdır?

İlk izlenim olarak bu ürünlerin hepsi birbirine benzese bile ufak hareketler ile birbirinden çok farklı durabilirler. Mesela inci detayı, taş detayı, duvak detayı ve kemer detayı ile olduğundan çok daha farklı bir görünüm elde edebilirler. O nedenle aslında hem aynıdırlar hem de farklıdırlar.

Genel olarak etek kesimi hep aynı olmak ile birlikte gelinliğin üst kısmı her zaman farklılıklar gösterebilir. Bazen uzun kollu olabilir bazen sadece bir büstiyer olarak da tasarlanmış olabilir. Yani aslında sizin prenses gelinlik modelleri arasında kendi tarzınıza uygun olabilecek ve size yakışabilecek olan kesinlikle bir tane ürün bulunur.

Prenses Gelinlik Modelleri 2014 En Şık Prenses Gelinlik Modelleri 2014 En Guzel Prenses Gelinlik Modelleri 2014

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

2 YORUMLAR

  1. Başarılı bir yazı olmuş, Sıklıkla çalıştığımız prenses etekli gelinlikler gösterişi seven Türk gelinlinleri için bir vazgeçilmezdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular