-0.3 C
İstanbul
Salı, Şubat 7, 2023

Rahat Bir Uyku için Yenilikçi Baza Modelleri

Bazalar, günümüzde rahat kullanım imkanı sunan ve kaliteli bir uyku vakti geçirmek için ihtiyacınız olan konforu sağlayan eşyalar arasında yer alıyor. Fazla yer kaplamayan ve yavrulu baza seçenekleri ile ekstra yatak imkanı sunan baza modelleri, evinizde yarattıkları ekstra depolama alanları sayesinde evlerin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alır. Tek ve çift kişilik baza modellerinin yanında çekmeceli ve yavrulu modelleri hem kullanım kolaylığı sunar, hem de yatak odası dekorasyonunuza katkı sağlar. Sizler de ihtiyacınıza uygun, tarzınızı yansıtan ve evinize şıklık katan baza seçeneklerine Yataş Bedding farkıyla sahip olabilirsiniz.

Baza Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 

Ürününüzü seçerken her şeyden önce kullanışlı olmasına özen göstermelisiniz. Eğer odanız küçük bir alana sahipse, baza boyutunu ona göre seçebilirsiniz. Bazanız odanızda tamamlayıcı eşya görevi göreceğinden dolayı diğer eşyalar ile uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Eşyanızın parkelerle, diğer eşyalarla ve duvar renginizle uyumuna bakabilirsiniz. Ayrıca ürününüzün açılıp kapanabilir altlıklarının güvenli ve kolay bir şekilde açılabilmesi önemlidir. Olabilecek kazaları önleme açısından emniyetli açma sistemi olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Çift kişilik baza modellerinde kullanılan yatak büyük ve ağır olacağından taşıyıcı tabanın sağlam ve kalın ahşaptan yapılıp yapılmadığını kontrol edebilirsiniz. Odanızın boyutuna göre ürününüzün yanına lambader ya da komodin yerleştirecek kadar boşluğun olması gece içmek için su koymanızı, alarm için saat ve telefon koyma işlemleriniz için size yardımcı olacaktır. Ayrıca ürününüzün pencere önünü kapatmayacak şekilde yerleştirilmesi hem odanızın ışık alması, hem de havalandırılması için önemlidir. Ürününüzün fazla yer kaplamasını istemiyorsanız tekli baza modellerini ya da yavrulu baza modelleri tercih edebilirsiniz.

 

Bazanızı Uzun Ömürlü Kullanmak için Nasıl Bakım Yapmalısınız?

 

Ürününüzün uzun ömürlü olabilmesi için öncelikle sağlam malzemelerden üretilmesi gerekir. Ayrıca kullanılan kumaşın kalitesi ve bazanızla birlikte kullanacağınız yatağın kalitesi de önemlidir. Toz birikimine karşı ürününüzü elektrikli süpürgelerin ince uçlarıyla temizleyebilirsiniz. Kumaşlarını silerken kumaşı soldurmayacak ve ağartmayacak temizleyiciler seçebilirsiniz. Eşyanızın yerini çok fazla değiştirmek bacaklarını veya başka fonksiyonlarını bozmasına sebep olabilir. Yatağınızın yüzlerini zaman zaman farklı yönlere çevirmeniz yatağın sadece ağırlık verilen kısmının eskimesini ve yatağın içe doğru göçmesini engelleyecektir.

Yataş Bedding Baza Modelleri ile Rahata Kavuşun!

 

Yataş Bedding baza tek kişilik ve çift kişilik modelleri ile ön plana çıkar. Tek kişilik modeller çift kişiliklere göre görece daha küçüktür. Bazalar geniş ve yumuşak başlıkları ile yattığınızda yastığınızı destekler pozisyonda olduğundan uyku esnasında sizi rahatsız etmez. Ayrıca ürününüz kaydırmaz ayakları ile uyku esnasında hareket etmez ve sizi rahatsız etmez. Eşyanızın uzun süreli kullanım sağlaması için sunta ve metal kısımları sağlam malzemelerden üretilmektedir. Ürününüzün saklama kısmına kışlık eşya, fazlalık kitaplarınızı ve çeşitli yastık ve yorganlarınızı saklayabilirsiniz. Çift kişilik modellerde iki farklı saklama bölmesi vardır. Conform baza modeli yüksek ayakları ile size çekmeden temizlik imkanı sunduğu gibi geniş iç hacmi ile ekstra depolama alanı imkanı verir. Pop-Up Yavrulu baza modeli ise evinizde çift kişilik misafir ağırladığınızda ya da küçük çocuğunuzu geceleri yanınızda uyutmak istediğinizde size kolaylık sağlar. Yavrulu modeller de katlanabilir olduğundan fazla yer kaplamaz. Ancak bu tarz ürünleri katlarken ve kaldırırken bozulmaması için nazik davranmalısınız. Metal ağırlıklı üretilen katlanabilir modeller baş destek bölümü kısa ve görece daha sert olduğu için bunu göz önünde bulundurmalısınız. Son olarak ürününüzün yüksekliğini seçeceğiniz modeller ile belirleyebilirsiniz. amortisör ve makaslı yapısı ile çelik konstrüksiyon iç aksama sahip olan yavrulu baza ile uzun yıllar kullanım avantajına sahip olursunuz. Yataş Bedding Smartside çekmeceli baza modeli ise yan kısımda bulunan çekmecesi ile size kullanım kolaylığı sunar.

 

Dayanıklı Baza Modelleri için Yataş Bedding’e Uğrayabilirsiniz

 

Yataş Bedding, hem çift kişilik hem de tek kişilik baza modellerinde farklı tasarımlara sahip ürünleri size sunar. Baza fiyatları, bazanın modeline göre farklılık gösterdiği Yataş Bedding’ de en kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılır. Seçtiğiniz Yataş Bedding baza modelini rahatlıkla uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sizler de hem evinizde fazlalık eşyalarınızı rahatça saklamak ve bunun yanında kaliteli bir uyku uyumak istiyorsanız https://www.yatasbedding.com.tr/baza sayfasında yer alan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Önceki İçerik

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular