Reklam & Sponsorluk

2010 yılı ortasında açılmış olan kadinim.net blog sitesi, genel anlamda kadın, moda, güzellik, sağlık, hamilelik, zayıflama-diyet, rüya tabiri vs. alanında olup bunun yanında ilgi alanıma giren birçok kategoriyi bünyesinde barındırmakta. Ticari amaç gütmeksizin açılan bu blog, yayın hayatına başladığından bu yana inişli çıkışlı olmak üzere, bünyesinde barındırdığı yazıları aylık 60.000’i aşkın ziyaretçisine okutabilmeyi başarabilmiş, ziyaretçilerini takipçi haline getirmeyi görev edinmiştir. Ziyaretçilerin ve takipçilerin katkısıyla eskaza artan teknik değerler sonucu markaların dikkatini çekmeyi başarmış ve hatrı sayılır onlarca firmayla reklam anlaşması sağlamıştır. Blog üzerinden sağlanan reklam ödemeleri, blogun hosting/domain gibi giderleri tarafından harcanmaktadır.

Reklam Türleri ve Fiyatları

kadinim.net’de +18 site tanıtımı yapılmamaktadır, teklif etmeyiniz.

  • Banner Reklam: Sitenin sağ tarafında (sidebar) 90×90 boyutunda yer alacak resim reklam tipidir. Gif, png, jpg uzantıları dışında reklam görseli kabul edilmemektedir.

Ücreti: Aylık 75 TL // 3 Aylık 200 TL

  • Tanıtım Yazısı: Sitenin Tanıtım kategorisine yazı dahil edebileceğiniz reklam formatı. Bu kategori dışında herhangi kategoride reklam/tanıtım yazısı yazılamaz. Maksimum 3 link bulunabilir. Tanıtım yazısı yayına alındıktan sonra yazı üzerinde sonradan herhangi değişiklik yapılamaz. Tanıtım yazısı reklam süresi, site ömrüyle doğru orantılıdır.

Ücreti: 45 TL (Yazı tarafımızdan hazırlanacaksa +10 TL)

Sitede 1000’e yakın özgün ve bilgilendirici makale bulunmaktadır. Sitemiz editörlerimiz tarafından her gün güncellenmektedir.

Kadinim.Net Bazı İstatistiklerimiz:

  • Site Yaşı: 8 yaşında
  • Günlük Tekil Hit: 2.000 (ortalama)

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Gelen maillere mesai saatleri içerisinde dönüş yapılmaktadır.