9.5 C
İstanbul
Cumartesi, Ekim 22, 2022

Romanson 2012 Gözlük Modelleri

Romanson 2012 Gözlük ModelleriYaz bitti diye gözlük modası geçmiş değil. Çünkü artık biliyorsunuz güneş gözlükleri giyimine özen gösteren bayanların en önemli aksesuarlarından biri. İster yaz olsun, isterse kış, gözlük şık görünmenin vazgeçilmezlerinden biri oldu. Bunun en önemli göstergelerinden biri de gözlük üreticisi firma sayısında son yıllarda gözle görülen artış.

Marka sayısı ne kadar artarsa artsın biz yine de bilindik markalardan kolay kolay vazgeçemiyoruz. Çünkü gözlüğün üzerinde yazan marka bir anlamda bizim de şanımıza şan katıyor diyebiliriz. 🙂 Hatta bazen herkes görsün diye başımızı bir o yana bir bu yana az mı çeviriyoruz 🙂

İşte sevgili dostlarımıza, düşmanımıza gururla gösterebileceğimiz markalardan biri de Romanson. Romanson biliyorsunuz saat deyince ilk akla gelen markalardan. Adı bile yeter. Romanson gözlükler de en az saatleri kadar kaliteli ve hatta iyi bakılırsa evlayidelik bile diyebiliriz. Romanson gözlük modellerinden seçtiğimiz 30 tanesini aşağıda görebilirsiniz. Romanson güneş gözlüğü fiyatları piyasada 200 ile 400 TL arasında değişiyor. Ancak şu an vipdukkan.com sitesinde %80 e varan bir indirim söz konusu. Elinizi çabuk tutarsanız 2 günlük bir kampanyada 40 – 50 TL gibi çok düşük fiyatlara bu gözlüklere sahip olabilirsiniz.

Sizlere örnek olsun diye seçtiğimiz gözlük modellerinden birkaçı: (İlk resmin üzerine tıklayarak galeriye gidebilirsiniz)

 

Önceki İçerikRüyada At Görmek
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular