23.6 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 3, 2022

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek Tabiri

Rüyada ceviz, ceviz ağacı görmek, rüyada ceviz almak konusundaki rüya tabirleri:

Rüyada eviz Güçlük ve zahmetle kazanılmış olan malın semeresine; Ceviz ağacı görmek huysuz ve asabi bir kimseye, Bu ağaca çıkmak böyle biriyle dost olmaya, Ceviz ağacının yaprakları böyle bir adamdan mal elde etmeye delalet eder.

Rüyada ceviz, maldır. Cevizlerin birbirlerine sürtülmesinden dolayı işitilen ses, düşmanlık ve şiddettir.

Rüyada görülen ceviz ağacı, cimri, uğursuz, artan mala sahip bir kimsedir.

Rüyada Ceviz ağacı üzerinde olduğunu gören kimse, yukarıda vasfolunduğu gibi kaba bir kimseye güvenir. Eğer ağaçtan indiğini görse, güvendiği o kimse ile aralannda olan işi tamamlanmaz. Ceviz ağacından düşüp öldüğünü gören kimse, öldürülür, ölmez ise kurtulur. Ağaçtan düşüp el veya ayağının kırıldığını gören bir belaya girer, fakat so a bundan kurtulur.

Ceviz ağacını kökünden çıkardığını gören, bir insanı öldürür.

Ceviz, güçlük ve zahmetle kazanılan bir malın meyvesidir.Bir bostanda ceviz toplayıp biriktirdiğim gören kimseye bir kadın tarafından mal gelir. Eğer gördüğü cevizin kabuğu soyulmuşsa, kendisine kifayet edecek derecede rızıklanır. Cevizin kabuğunu yediğini gören kimse cimri bir adamı çekiştirir.

Cevizle oynadığını gören kimse haram mal kazanmakla meşgul olur. Ceviz, salih kimseler, kardeşlerle, bedenin sıhhati ve uzun yolculukla da tabir edilir. Rüyayı gören kadın ise, uzun ömürlü olmasına işarettir.

Kırılmış ceviz, zahmet ve meşakkatsiz elde edilen maldır.

Hindistan cevizi, kahin ve falcı sözüne işarettir. Hindistan cevizinden yediğini görenin sözü tasdik edilir. Hindistan cevizi iltihap ve yanığa da işarettir.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular