22.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 20, 2022

Rüyada Cinsel İlişki Görmek Ne Demek

Rüya tabirleri rüyamızı yorumlarken bize verilen bir mesaj mı var yoksa bilinç altımızda olan şeyler mi rüyalarımıza yansıyor buna dikkat etmeliyiz. Rüyamızda gördüğümüz her şey gerçekleşmeyeceği için bazı rüyalarımızın sebebi günlük hayatta karşılaştığımız bazı olayları bilinç altına atmamızdan kaynaklanmaktadır.

Bazıları da gerçekten bir anlam ifade etmektedir ve rüya yorumcuları bu tür rüyaları bilgilerine göre yorumlamaktadır. Örneğin rüyada cinsel ilişki görmek nasıl yorumlanır? sorusunu rüya yorumcuları şu şekilde yorumlamaktadırlar.

Eğer rüyada cinsel ilişkiye girdiğiniz kişi eşiniz yada sevdiğiniz kişi ise bu durum hayallerinizin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Fakat bu kişiyi tanımıyorsanız o zaman bir sıkıntıya gireceğiniz yada bir zarara maruz kalacağınız ve itibarınızın zarar göreceği anlamına gelmektedir.

Düşman olduğunuz biri ile rüyada cinsel ilişkiye girmişseniz bu düşmanınıza karşı galip geleceğiniz şeklinde yorumlanabilmektedir. İnsan dışı bir varlıkla mesela bir hayvan türü ile cinsel ilişkide bulunursanız bu rüya hayal ettiğiniz mevkilerden daha üstün mevkilere geleceğiniz anlamında yorumlamaktadır. Rüyada arzulanan kadını erkek olarak görmüşseniz istek ve arzularınıza kavuşamayacağınız anlamına gelir.

Hayat kadını ile ilişkide bulunmak harama işaret etmektedir. Arkadan ilişkiye girmek olmasını istediğiniz şeylerin olmayacağını hatta elinde var olanların da yok olacağını göstermektedir. Eğer rüyanızda ölmüş biri ile cinsel ilişkide bulunuyorsanız bu öleceğinize ve rüyanızda gördüğünüz ölü ile aynı mezarlığa gömüleceğiniz anlamına gelmektedir.

Eğer rüyasında cinsel ilişki gören kişi bir erkek ise hayallerine kavuşacağı ve mevkisinde yükseleceği anlamına gelmektedir. Fakat bu rüyayı gören kişi bir kadın ise çok kötü bir döneme gireceğine işaret etmektedir yalnız dikkatli olursa yeniden feraha çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyanızda cinsel ilişkide bulunduysanız bu yüksek rütbelerin habercisidir. Rüyada gördüğünüz cinsel ilişkide meni görmüşseniz ve uykudan kalktığınızda cünüp olmuşsanız bu rüya batıl bir rüya olarak kabul edilir ve yorumlanmaz. Dostlarınız ile cinsel ilişkide bulunmuşsanız dostlarınıza bir faydanız olacağı anlamına gelmektedir. Eğer tanımadığınız bir erkekle ile cinsel ilişkide bulunursanız malınızı israf edeceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyanızda çok küçük bir kız çocuğu ile cinsel ilişkiye girmişseniz bu durum bakire bir kızla evleneceğiniz anlamına gelmektedir

Aslında cinsel birliktelik rüyalarda cinsel ihtiyaçların artmasını simgeliyor. Tabi ki semboller ve psikolojiniz de çok fazla önemli ama dediğim gibi cinsellik görmek veyahut hiç tanımadığınız bir adamla hiç kesinlikle bilmediğiniz yada tanıyorsunuzdur o kişiyi ama hiç bir şekilde bağlantınız yoktur, o insanla yine bir cinsel teması görürsünüz, tabi yine ilişkilerde güvensizlik yetersizlik hissiyatı, evliyseniz bir partneriniz varsa onun dışında farklı bir insanla olduğunuzu da görmeniz yine eşiniz ve partnerinizle ilgili çok büyük bir güvensizliği şüpheyi cinsel hayatınızdaki soğukluğu da simgeliyor, o yüzden sizde bu tarz rüyalar görürseniz hemen ilişkinizle ilgili bitirmek gibi bir karar almayın.

Cinsel ihtiyaçlarınız çok farklı bir boyutta da olabilir, muhakkak bu tarzda bir rüya gördüğünüz zaman yine iyiye doğru, iyi bir şekilde yorumlamanız çok fazla önemli. Yetersizlik hissiyatı da olabilir sizde, yani eşinizle ilgili veya cinsel korkularınız da çok fazla yükselmiştir, eğer bu dönemlerde kafanız çok fazla karışık ise, yine korkuları ve güvensizliği çok fazla yaşıyorsanız, yada partner arayışı içeriğinde iseniz bu tarzda noktalar olabiliyor ama genellikle cinsel birliktelik rüyalarında kesinlikle cinsel ihtiyaçların artmasına delalettir.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular