21.7 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 20, 2022

Rüyada Cinsel Organ Görmek Tabiri

Rüyada kaza ile kişinin cinsel organının görünmesi kınanacak bir harekette bulunacağının bir işaretidir. Eğer kişi bu durumdan utanmış sıkılmış ise kendisini aşırı derecede kıskanan kişileri mutlu edecek bir olay yaşayacak demektir. Eğer kişi rüyasında cinsel organının göründüğünü fark edip ama kendinden başka hiç kimse fark etmiyorsa bu kişinin endişelendiği konunun tutarsız olmadığını yani endişelenmekte haklı olduğunu gösterir. Bir başka yorum ise kişinin içinde bulunduğu zor durumdan kısa sürede kurtulup feraha çıkacağı hakkındadır.

Rüyada görülen cinsel organ zenginliğe, bol rızka, ferah içinde yaşamaya, mutluluk ve düzenli bir hayata sahip olunacağının habercisidir. Gören kişinin dileği gerçekleşip geniş bir aileye sahip olacak demektir. Rüya sahibi birçok şekilde ödüllendirilip ve bu ödüller için her daim minnettarlığını dile getireceğinin göstergesidir. İş hayatında hızlı yükselmeler yaşayacak ve çok başarılı bir iş hayatı olacaktır. Bu elde ettiği başarılar sayesinde iş hayatının en zirvesine ulaşacaktır.

Erkek cinsel organı görmüşseniz bu her zaman iyiye yorulmaktadır. bunun anlamı bolluk bereket ve vefalı çocuk sahibi olacağınız şekilde yorumlanır. Eğer rüyanızda gördüğünüz cinsel organı ellediyseniz ve rüyayı gören kişi kadınsa bu o kadının büyük ruh hali değişiklikleri yaşayacağını gösterir. cinsel organın uzamasını görmüşseniz bu bolluk ve bereketinizin daha da artacağına işaret etmektedir. Sahip olduğunuz her şeyin daha da bereketlenerek iki katına çıkacağının bir göstergesidir.

Eğer rüyanızda cinsel organın kesildiğini görmüşseniz bu şansınızın kapanacağına, rızkınızın azalacağına yada yakaladığınız çok güzel fırsatların elinizden kayıp gideceğini gösterir. Bu kaçırılan fırsatlara sebep olacağınızı ve bu sebebiyetten dolayı çok üzülüp kahrolacağınızı göstermektedir.

Rüyasında cinsel organın kopmasını gören kişinin huzuru kaçacak ve sağlık sorunları yaşayacak demektir.Rüyayı gören şahıs nahoş durumlarla karşılaşıp huzursuz bir döneme girecektir. Sabırlı davrandığı taktirde bu durumun düzeleceği aksi tavırlarda çırpındıkça batacağının bir göstergesidir.

Eğer rüyanızda cinsel organda kan geldiğini gördüyseniz bu her ne kadar yokluk ve zor günlerin yaşanacağını gösterir olsa da aslında kan görülen rüyaların yorumu yapılmamaktadır. Çünkü kişi rüyada kan görmüşse o rüya bozulmuş olarak tabir edilir ve yorumlanmaz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular