25.7 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 25, 2022

Rüyada Hamile, Gebe Olduğunu Görmek

 

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

İnsanın rüyada kendisini veya başkasını hamile, gebe olarak görmesi konusundaki rüya tabirleri şöyledir:
Kadın veya erkeğin kendini hamile kalmış olarak görmesi hayır ve iyiliğe; ilim ve malda artışa yorulur.

Yaşlı kadının hamileliği kıtlıktan bolluğa, Genç kızın ve dul kadının kendilerini hamile görmeleri evlenmelerine, Kısır kadının ve erkek hayvanların hamileliği o yılın kurak geçmesine, hamile kadın görmek gizli işlere, üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu gören kadının, malının artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya işaret eder.

Erkeğin, kendisini hamile olduğunu görmesi, insanlardan gizlediği ve ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve kedere işaret eder.

hamilelik, gerek erkek gerek dişi olsun, rüyayı gören kimse için dünyaca olan fazlalığa işaret eder.

Rüyada hamile kadını görmek, üzüntü ve kedere ve gizli işlere işaret eder. Erkeklerin hamileliği, alim için ilminin fazlalığına, meslek sahibi için hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi yapmasına işaret eder.

Rüya Nasıl Yorumlanır, İzleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=oo7W-zO6Pdg

 Rüyada Hamile Görmek

Bazen de erkeğin hamileliği, onun üzüntü ve kedere düşmesine işaret eder.

Bazen de hamilelik, aşk ve muhabbete işaret eder.Bazen de rüya, erkekle kadın arasını bir yerde birleştiren kimseye yahut hastalığa ya da evine hırsız girmesine veya çaldığı bir şeyi sahibinden gizlemesine işaret eder.

Rüyada erkeğin hamileliği, kendisini iple helak etmesine işarettir. Bazen, o kimsenin yanında yabancı ölülerden sevdiği bir kimse defnedilir. Bazen de,mümkün olmayan şeylere yardım etmekle yalancı olur. Bazen, bozuk iman ve itikadını gizler.

Bekar kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işaret eder. Bazen de o kızın bulunduğu yerde hırsız ve yangın gibi meydana gelecek kötülüğe işaret eder. Bazen de o kızacin dokunmasına veyahut kendisine münasip ve layık olmayan birisine nikahlanmasına ya da uzun müddet evde kalmasına işaret eder.Kısır kadının veya hayvanların erkeğinin hamileliği, senenin kıtlığına, hayrın azlığına, hırsızlar tarafından gelecek fitneye şerrin çok olmasına işaret eder.

Kısır kadının yahut erkek hayvanlardan birisinin bir hayvan doğurmasını görmesi, şer ve şiddetin gitmesine ve bir korku ve üzüntünün meydana çıkmasına işaret eder.

Bir kimse kendi hanımının hamile olduğunu görse dünya metasından bir şey arzu etmesine işaret eder.

Kendisinin rüyada hamile olduğunu gören kimsenin mal ve dünyasındaki ziyadeliğe işaret eder.hamilelik, gerek kadın gerekse erkek için her halde iyidir.

Dul kadın ve genç kızın kendilerini hamile görmeleri, evlenmelerine işaret eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

2 YORUMLAR

  1. selamun aleykum ben 19 yaşında bekarım rüyamda hep hamile oldugumu goruyorum ve bu rüya giderek tekrarlanıyor bunun anlamı ne olabilir Allah hayra yorsun inşallah..yorumlarsanız mutlu olurum..tskler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular