26 C
İstanbul
Cuma, Eylül 30, 2022

Rüyada Limon Görmek, Limonata İçmek

 

Rüyada limon görmek konusunda rüya tabircileri şöyle yorumlarda bulunuyor:

Rüyada limon mala, afiyetle tüketilen rızka yahut bir kimseyi bir işten dolayı kınamaya,

Başka bir görüşte şöyle deniliyor:

Rüyada limon görmek, kınamaya işarettir. Bundan dolayı bir kimseye rüyada bir insan bir limon verse, o insan o kimseyi kınar ve ayıplar. Eğer limon sarı ve rüya sahibi onu yerse, mala işarettir. Limonun yeşili tabirce sarışından hayırlıdır. Sarı olan her meyvenin tabiri böyledir.

İmam-ı Nablusî’nin yorumuna göre:

Rüyada limon görülmesi; hangi mevsimde olursa olsun renginin sarı olması nedeniyle hastalığa yorumlanır. Rüyada yeşil bir limon görülmesi ise; rüya sahibinin bir kedere maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada limon ağacı görmek:

Bir kimsenin rüyasında limon ağacı görmesi; o kimsenin kötü huylu, geçimsiz, konuşması tatsız ve ekşi suratlı bir kimse olduğuna işaret şeklinde tabir olunur.

Bununla beraber limon ağacı zararsız ama faydası da pek görülmeyen insana yahut zengin ve hayırhah olmakla birlikte görüş ve düşüncelerine fazla itibar edilmemesi gereken kadına delalet eder.

Rüyada limonata içmek:

Rüyanızda bir yerde limonata içtiğinizi görmeniz; hiç beklemediğiniz bir yerden hayırlı ve sevinçli bir haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyada limonata içilmesi aynı zamanda kişinin sağlığına da işaret eder.

Bir kimsenin sıcak bir günde limonata içerek serinlediğini görmesi; o kimsenin yakın akrabalarından birisi ile evlenmek istediğine, eğer evli ise kızını veya oğlunu evlendireceğine ya da akrabalarından birisinin evleneceğine yorumlanır.

Önceki İçerikRüyada Gemi Görmek
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular