Rüyada Saçının Ağardığını Görmek

0
1645

Rüyada saçların ağarması, saçının ağardığını görmekle ilgili tabirler şu şekilde:

Bir kimsenin rüyasında saçının bir kısmının ağardığını görmesi; o kimsenin vakarlı birisi olduğuna,
hanımı hamile olan bir kimsenin rüyasında saçlarının ağardığını görmesi; o kimsenin bir erkek çocuğunun olacağına delalet eder.

Bir kimsenin rüyasında sakalında bulunan beyaz tüyleri yolduğunu görmesi; o kimsenin ihtiyarlara hürmet edeceğine işaret eder.

Zengin bir kimsenin rüyasında vücudunun kıllarının ağardığını görmesi; o kimsenin malının elinden gideceğine, eğer fakir ise ödemede güçlük çekeceği bir borcun altına gireceğine yorumlanır.

Sakalı siyah olan bir kimsenin rüyasında sakalının beyazladığını görmesi; o kimsenin dininin veya malının gideceğine delaletle tabir olunur.

Sakalı siyah olan bir kimsenin rüyasında sakalında üç adet beyaz sakal belirdiğini görmesi; o kimsenin bir erkek çocuğunun olacağına işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında sakalının beyaz ve berrak olduğunu görmesi; o kimsenin izzete, rütbeye ve şöhrete kavuşacağına delalet eder.

Bir kimsenin rüyasında saçlarında ağarmış bulunan tüyleri yolduğunu görmesi; o kimsenin muhalefette bulunacağına ve ihtiyarlara saygı göstermeyeceğine delaletle tabir olunur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.