12.7 C
İstanbul
Cuma, Aralık 1, 2023

Saç Uzatma Yöntemleri – Keratin Kaynak

Uzun ve bakımlı saçların üzerinde güzel durmayacağı hiçbir bayan yoktur galiba. Bazı kadınlar uzun saçı tercih etmese de uzun saç her kadına yakışır. Ancak saçları uzatmak ve uzatırken de aynı zamanda sağlıklı ve bakımlı olmasını temin etmek işin zor tarafı. Belki de bu nedenle bazı kadınlar uzun saçı tercih etmiyor. Ancak şimdilerde her şeyde olduğu gibi saç uzatma konusunda da yeni yöntemler gelişiyor. Bilim bu sefer kadınlara kısa zamanda saç uzatmak konusunda yol gösteriyor.

Kısa zamanda saç uzatmak

Keratin kaynak yöntemi saçlarının kısa sürede uzamasını isteyen kadınlar için çok etkili bir yöntem. Sadece bir kaç saat içerisinde istediğiniz kadar uzun saçlara sahip olabiliyorsunuz. Bu şekilde elde edilen saç yaklaşık olarak 7-8 ay kadar sağlıklı bir şekilde kalıyor. Bununla beraber başka yöntemlerle kıyaslandığında çok daha avantajlı duruyor. Diğer saç uzatma yöntemleri ile karşılaştırıldığında avantajları şunlar:

– Keratinin saçın hammaddesi olması nedeniyle birleşme noktasına zarar vermez.
– 7 ila 8 ay boyunca saçınızda kalabilir.
– İstediğiniz renge boyayabilirsiniz.
– Denizde, güneşte, saunada erime problemi olmaz.
– Sökülürken hiç bir kimyasal maddeye gerek duyulmaz.

Bunlar keratin kaynak yönteminin diğer saç kaynak yöntemlerine göre üstünlükleri. Doğal olarak bu üstünlükleriyle beraber ona göre de maliyet gerektiriyor. Keratin kaynak fiyatları saçınızın durumuna ve ne istediğinize bağlı olarak değişiyor. Fiyatlar ortalama olarak 300 TL ile 2000 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular