Şal Kullanımının Püf Noktaları

0
8

Şal modelleri ile şıklığınızı bir adım ileriye taşıyabilir ve kombilerinizin çok daha etkileyici bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.  Sadece dikkat etmeniz gereken birkaç unsur bulunuyor ve böylelikle şal tasarımlarının konforunu siz de keşfedebilirsiniz. Öncelikle saten ya da ipek gibi  kumaşlardan hazırlanan ve parlak bir görünüm sergilemesi ile ön plana çıkan şal modellerinin kaymasını nasıl önleyeceğinizi belirtelim.

Şalların Altında Bone Kullanın!

Eğer pamuklu kumaşlardan hazırlanan bone modellerini kullanırsanız, şal tasarımlarını nasıl bağlarsınız bağlayın kaymasını engellemiş olursunuz.  Özellikle kaygan kumaşlardan hazırlanan şalları kullanırken mutlaka altında bone kullanmaya özen gösterin. Bununla birlikte son derece şık bir aksesuara dönüşen iğne kullanımına da  ağırlık verebilirsiniz. Artık şalları tutturmak ve kaymasını önlemek için kullanılan iğneler de eşsiz birer aksesuara dönüştü.

Şık İğne Modellerini Tercih Edin!

Toplu iğne kullanmak yerine şık bir görünüm sergileyen ve özel olarak dizayn edilen iğneleri tercih etmenizde fayda var (örnek görmek için tıklayın) Bununla birlikte yeni şal bağlama stillerini de öğrenin ve kullandığınız şal tasarımına en uygun bağlama stilini uygulayarak şıklığınızı  taçlandırın. Şallar onlarca farklı şekilde bağlanabiliyor ve böylelikle kombinlerinizin de daha etkileyici bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Püsküllü Şallar Yine Trend!

Püsküllü şallar her dönem popülerliğini korumayı başarıyor. Bu nedenle rahatlıkla püsküllü şal modellerini de tercih edebilir ve bu şalların dinamik görünümünden faydalanabilirsiniz.  Şal kullanımında en çok dikkat etmeniz gereken unsur desenli modeller oluyor.  Seçtiğiniz tasarımın üzerindeki desenleri kapatmayacak bir bağlama şeklini tercih etmeye özen gösterin. Böylelikle desenlerin gücünden ilham olabilir ve kombinlerinizin daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Demode Şallardan Uzak Durun!

Elbette kullandığınız şal tasarımlarının modaya ve yılın trendlerine uygun olması da çok büyük bir önem taşıyor. Demode bir görünüm sergilemek istemiyorsanız mutlaka tercih ettiğiniz şal tasarımlarının modaya ve trendlere uygun bir duruş sergilemesi gerekiyor. Bu noktada beklentilerinizi karşılayacak olan tasarımları internetten pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. Özellikle sezona damgasını vuran şal modellerini giyindegiyin.com  adresinden son derece düşük fiyatlarla temin edebilirsiniz. Bu sitede ürün çeşitleri çok fazla ve geniş bir renk skalası da sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.