10.6 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 10, 2022

Sevgili Bulma Yöntemleri

Sevgili Bulmanın Yolları

Sanal dünyada sevgili bulma son dönemlerde gelişmiş ve gelişmeye de devam etmektedir. Bu dünya içerisinde gazete okuyabilir, oyun oynayabilir veya video izleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra yalnızlığınızı gidermek ve her zaman sizinle birlikte olacak sevgili de bulabilirsiniz. İnternet üzerinden bulunan sevgililerin güvenilirliği veya doğruluğu tartışılır iken insanlar artık bu alanlarda birbirlerini tanıyarak görüşmelere başlamaktadır. Dikkat ettiğiniz takdirde sanal dünya içerisinde reel hayatta kinden daha iyi sevgililer bulabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan görüşmelerde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta karşınızdaki kişinin o olup olmadığını bilmenizdir. Genellikle insanlar birbirlerini kandırmak için başkalarının resimleri veya adresleri ile görüşmeler yapmakta ve daha sonra üzücü olaylar ile karşılaşmaktadır. Sanal dünya içerisinde pek çok sohbet ve sosyal medya sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerde gezinir iken sohbet ettiğiniz bir kişiye tutulup saatlerce başından kalkamadan sohbet ediyorsanız siz aşık oluyorsunuz demektir.

İnternet üzerinden sevgili bulmak isteyen hanımlara önerilerimiz ise şunlardır;

–        Fotoğrafı doğrulatın: Karşınızdaki kişinin o olup olmadığını anlamak için muhakkak kamera açmasını isteyin. Kameram yok bahanesine lütfen inanmayın milenyum çağındayız.

–        Yalana dikkat edin: Konuşmaların başında sürekli olarak onu tuzağa düşürecek sorular yöneltin. Aynı soruları 2 gün sonra tekrar sorun ve cevapları karşılaştırın. Yalan söylediğini düşündüğünüz anda ilişkinizi ve konuşmanızı bitirin.

–        Arkadaşlarına ulaşın: İnsanlara karşı test eder gibi davranışlar oldukça rahatsız edicidir. Ancak bir ilişkiye başlamadan önce özellikle sanal dünyada bu gereklidir. Arkadaşları ile konuşarak onu daha iyi tanıyın.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular