28.9 C
İstanbul
Pazartesi, Ağustos 22, 2022

Soyulabilir Boncuk Ağda Nedir, Ne İşe Yarar

En yeni ve en modern teknolojiler kullanılarak üretilen epiwax ağdanın en önemli özelliği soyulabilir olmasıdır. Cildi tahriş etmeyen bu ağda aynı zamanda tüm vücutta kullanılabilir. Bu sayede güzellik salonlarında ağda yaptırmak için uzun saatler harcamaya gerek kalmaz. Epiwax partikül ağda ile ağda yapmak daha kolay bir hal alır. Genel olarak bu ağda koltuk altı, bikini bölgesi, kollar, dudak çevresi, alın bölgesi ve bacaklarda uygulanır. Kullanılmayan ya da artan ağdalar olduğundan onlar daha sonra tekrar kullanılabilir Bu sayede satın alınan epiwax ağda ziyan olmadan uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Burada önemli olan nokta ağdayı doğru şekilde uygulamaktır.

Epiwax ağda kendi içerisinde dört çeşide ayrılır. Bu çeşitleri birbirinden ayırmanın kolay yolu ağda paketinin üzerindeki renklere bakmaktır. Siyah renge sahip olan ağda sürüldüğü bölgeye peeling etkiyi yapar. Batık ya da ölü deri şikayeti olanlar için bu ağdanın kullanımı önerilir. Dışı sarı renge sahip olan ağda normal ciltler için uygulanır. Bu ağda genellikle sert tüyler için uygun olmaktadır. Mor epiwax ağda ise hassas ciltler için uygundur. Özellikle beyaz tenler için ağda yapılacaksa mor ağdanın tercih edilmesi önerilir. Epiwax ağdanın son çeşidi ise pembe pudralı ağdadır. Hassas bölgeler olarak ifade edilen bu ağda daha çok yüz bölgesi ve genital bölge için tercih edilir. Buna özel olarak formüle edilmiştir.

Epiwax ağda fiyatları tekli alımlarda sabittir. Bu fiyatların üzerine bir de kargo ücreti dâhil edilmektedir. Ancak birden fazla sayıda alımlarda fiyatlar giderek düşmekte ve kampanyalı fiyatlar uygulanmaktadır. Eğer üç ya da daha fazla epiwax ağda satın alınırsa bu durumda kargo fiyatı ücretsiz hale gelir. Aynı zamanda ağda alımında genellikle ısıtıcı da beraberinde hediye olarak verilir. Örneğin bir tane epiwax ağda fiyatı elli dokuz liraysa ikili alımlarda toplam fiyat yüz dokuz lira olarak belirlenir. Böylece hem daha fazla sayıda epiwax ağda elde edilmekte hem de maddi açıdan kazanç sağlanmaktadır. Epiwax ağda kullananlar ne demiş bunu orjinasl sitesinin yorumlar bölümünde bulmanız mümkün.

Tüylerden kurtulmak için kullanılan epiwax ağda tüm vücutta kullanılabilir. Kendi başına ciltten çıkabilmesi sayesinde kolay kullanım özelliğine sahiptir. Epiwax kullanılırken ilk olarak istenilen miktarda ağda ısıtıcıya koyularak macun hale getirilir. Ağdanın krem kıvamına gelmesi gerekir. Tamamen bitkisel içerikli olan bu ağdayı kullanmanın herhangi bir yan etkisi yoktur. Bir tane epiwax ağda yüz elli gram olarak ifade edilir. Yani kullanılmak istenen bölgeye göre yeterlilik gösterebilir. Kullanım esnasında herhangi bir acı hissedilmez. Ağda partikül özelliğe sahip olduğundan dolayı sürülen yerden el ile çekilerek alınır ve daha sonra su ile ilgili bölge yıkanır. Epiwax sayesinde ağda işlemi birkaç dakika içerisinde tamamlanır.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular