27.2 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 22, 2022

Yılbaşı Hediyeleri için Kişiye Özel Kupa Bardak

Yılbaşı Hediyeleri için Kişiye Özel Kupa Bardak


Yılbaşı hediyesi için sevdiklerine kupa bardak almaya ne dersin? Yılbaşı hediyeleri için değişik kupa bardakları için buldumbuldum’a uğrayın.

Gün içinde çay, kahve, su derken en çok gördüğümüz ve kullandığımız şeylerden birisi de kupa bardaklar. Peki, bu durumu keyifli bir hale getirmeye ne dersiniz? Siz de yılbaşı hediyenizi kupa bardaklardan seçerek, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bir düşünün alacağınız hediye sürekli göz önünde olacak! Yılbaşı hediyeleri arasında oldukça popüler olan kupa bardaklar şimdi kişiye özel olarak da tasarlanıyor. İşte en özel tasarıma sahip olan kupa bardaklar.

Göz Önünde Olan Yılbaşı Hediyeleri

Magic Mug – Sihirli Kupa İki Fotoğraflı

Yılbaşı Hediyeleri için Kişiye Özel Kupa Bardak (1)

Normalde bakıldığında siyah bir kupa bardak gibi görünüyor ancak içine sıcakla temas ettiğinde sihrini ortaya çıkarıyor ve en sevdiğiniz fotoğrafınız gün yüzüne çıkıyor. Bu sihirli kupa sevdiklerinizi oldukça mutlu edecek.

Kişiye Özel 2016 Yılbaşı Kupa Bardakları

Yılbaşı Hediyeleri için Kişiye Özel Kupa Bardak (2)

Sevimli tasarıma sahip kupa bardak, hem fotoğrafla hem de gönderdiğiniz mesajla sevdiklerinize özel hale geliyor. Üstelik beyaz ve sihirli kupa modellerinden dilediğinizi seçebileceksiniz. Arkadaşlarınızın bu özel kupayı uzun yıllar kullanabilmesi için yıkama talimatına uyması tavsiye edilir.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/kisiye_ozel_2014_yilbasi_kupa_bardaklari/

 

Noel Baba ve Geyik Kupa Bardak

Yılbaşı Hediyeleri için Kişiye Özel Kupa Bardak (4)

Noel Baba’yı ve geyiğini kim sevmez ki? Sevimli tasarımlı bu kupa bardak, gönderdiğiniz fotoğrafla ve isimlerinizle sadece size özel olarak hazırlanıyor. Porselenden üretilen kupa bardağın, sihirli modeli de bulunuyor. Baskının uzun ömürlü olması için ise ılık suda elde yıkamanız önerilir.

 

Bizimkilerin 2016 Geyikleri Ürünleri

Yılbaşı Hediyeleri için Kişiye Özel Kupa Bardak (4)

Okul ya da iş arkadaşlarıyla yapılan geyikler hiç bir zaman unutulmaz. Sadece size özel bu geyik muhabbetleri kupa bardaklarda da görmeye hazır mısınız? Verdiğiniz bilgiler ve isimlerle size özel olarak hazırlanacak kupa bardak, arkadaşlarınızı da mutlu edecek.

 

Sevgililere Özel 2016 Yılbaşı Kupası

 

Yılbaşı Hediyeleri için Kişiye Özel Kupa Bardak (5)

Gönderdiğiniz fotoğraflarla daha da güzel halen gelen kupa bardak, mutlu yıllar mesajınızı en iyi şekilde taşır. Porselen malzemeden üretilen kupa bardağın sihirli modeli de bulunuyor. Dilediğinizi seçebilir sevgilinize yılbaşı hediyesi olarak verebilirsiniz.

 

2016 Yılbaşı Hatırası Kupa Bardak

Yılbaşı Hediyeleri için Kişiye Özel Kupa Bardak (6)

Yılbaşı hatırası olabilecek şekilde tasarlanan kupa bardak, fotoğrafınız ve isimlerinizle sadece size özel hale getiriliyor. Üstelik porselen malzemeden üretilen kupa bardağın sihirli modeli de bulunuyor. Baskı kalitesini kaybetmemeniz için ılık suda ve elle yıkamanız önerilir.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/2014_yilbasi_hatirasi_kupa_bardak/

 

2016 Yılbaşı Kupası

Yılbaşı Hediyeleri için Kişiye Özel Kupa Bardak (7)

Yılbaşının simgesi çam ağacıyla tasarlanmış bu şık yılbaşı kupası, “mutlu yıllar” dileklerinizi en iyi şekilde taşır. Porselen malzemeden üretilen kupa bardağın, baskısı özel teknolojiyle hazırlanmıştır. Baskı kalitesini kaybetmemeniz için ılık suda ve elle yıkamanız önerilir.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular