12.7 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 23, 2023

Zorlu Taşınma Sürecinde Destek

Taşınma süreci herkes için meşakkatli bir dönemdir. Eşyalar toplanır, tek tek sarılıp paketlenir. Yeni bir evde yeni bir düzen oluşturulur. Abonelikler kapatılıp yenileri açtırılır, fatura adresleri değiştirilir. Kısaca yorucu ve can sıkıcı bir süreçtir. Enerjisa sitesi bu zor süreçte bize büyük bir kolaylık sağlıyor. Yeni abonelik işlemleri için internetten bize bilgiler verip, yönlendirmeler yaparak işlemlerimizi daha kolay ve hızlı yapmamıza yardımcı oluyor. Zorlu taşınma sürecinizi bir parça kolaylaştırmak için buradan yardım alabilirsiniz.

Enerjisa ne gibi kolaylık sağlıyor diyorsanız hemen anlatayım. İşlerimize göre, bize uygun tarih ve saatte online randevu alabiliyoruz. Biz randevuyu aldığımızda unutmamızın için randevu bilgilerimizi cep telefonumuza kısa mesaj veya e-posta olarak bile gönderiyorlar. Enerjisa sitesinde randevuya gelirken getirmemiz gereken evrakların listesi bile var. Evrakları tamamlayarak başvurumuzu eksiksiz yapabiliyoruz. Böylelikle zaman kaybı yaşamadan işlemleri başlatabiliyoruz. Abonelik yaptırmak istediğimiz yerde mevcut abonelik yoksa ya da bir abonelik bulunuyorsa yahut yeni bir binaya taşınılıyorsa gibi durumlarda yapılması gerekenler bile açıklanmış. Her ihtimal düşünülerek işlemlerin hızlı halledilmesi amaçlanmış. Yeni abonelik için yatırılacak bedel ve diğer bedeller güncel olarak Enerjisa sitesinde yer alıyor. Böylece yatırılması gereken miktarları yanımızda bulundurarak sıkıntı yaşamamış olacağız. Paramız eksik gelmeyecek, ne kadar yatırmamız gerektiğini bilerek müşteri hizmetleri merkezine gideceğiz. Kolayca ve eksiz tamamladığımız başvurumuz hızlı bir şekilde işleme konuluyor. Stresli taşınma sürecinde, elektrik aboneliğinin alınması bu denli kolay olunca, içimizin biraz olsun rahatlaması kaçınılmaz oluyor. Sitede ayrıca bize yardımcı olacak güzel şeylerden de bahsedilmiş. Evimizi taşırken dikkat etmemiz gereken püf noktalar olarak yer alan bu ayrıntı Enerjisa’nın bizlere verdiği değeri göstermekte.

Sıra bekleme derdi olmadan, önceden belirlediğimiz saatte işlemlerimizi yapabilme fırsatını veren Enerjisa, zorlu taşınma sürecinde bizlere destek oluyor. Verdiği bilgiler ve yaptığı yönlendirmeler sayesinde başvurumuzu eksiksiz en hızlı şekilde yapabiliyoruz. Elektrik aboneliği işlemleri Enerjisa sayesinde taşınmadaki en kolay işimiz haline geldi. Yeni abonelik işlemlerini Enerjisa üzerinden yaparak hem zamandan hem de enerjimizden tasarruf sağlamış oluyoruz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular