Rüyada Hapse Girmek, Rüyada Hapishane Görmek Tabiri

8
3269

 

Rüyada Hapse Girmek

Bir kişinin rüyada hapishane görmesi, rüyasında hapse girmesi konusundaki rüya tabirleri şöyledir:

Bir kimsenin rüyasında herhangi bir suçtan dolayı hapishaneye girdiğini görmesi; o kimsenin ömrünün uzunluğuna ve dostları ile bir araya geleceğine,

bir kimsenin rüyasında bilinmeyen bir sebepten dolayı hapishaneyi tercih ettiğini görmesi; o kimsenin kendisini günah işlemekten koruyacağına delalet eder.

Kişinin rüyasında kendi evi içinde prangaya vurulduğunu görmesi; hayra ve hayırlı olan şeyleri de çocuklarında görmesine,

Bu Rüya Nasıl Yorumlanır, İzleyin:

 

 

Rüyada Hapis ilgili diğer tabirler

Kişinin rüyasında bir hapishane inşa ettirdiğini görmesi; gerçeği ve doğru yolu gösterecek olan bir zat-ı muhterem ile karşılaşacağına ve nefsinin arzu ve isteklerine itibar etmeyeceğine yorumlanır.

Bilinmeyen hapishane dünyaya, Huysuz ve geçimsiz eşe, töhmet altında olmaya,

Hapishaneye girmek başını dinlemeye, uzun ömre ve tanıdıklarla bir araya gelmeye,

Hapishane kasvete, monoton hayata,

Kapalı tutulduğu yerdeki pencere, oradan sızan ışık ve görüllen gökyüzü sevince ve kurtuluşa,

Hapishane bazen duaların kabul olmasına, ıstırapla olgunlaşan kimseye,

Bir eve hapsolduğunu görmek o evden bir kadınla evlenmeye,

Ölünün hapishanede görünmesi arkada borç bırakmış olduğuna,

Mahkum olduğunu görmek üzüntüve kedere yahut önemli birinin hak yolunu bulmasına vesile olmaya,

Evden uzakta, bilinmeyen bir yerde dar bir yere hapsedildiğini görmek vefat etmeye,

Kadının kendini bir yere hapsedilmiş görmesi evlenmesine delalet eder.

8 YORUMLAR

 1. rüyamda babam yanlışlıkla eniştemi medivenlerden düşürüyordu ama enişteme bir çey olmuyordu babamdan şikayetçi oluyordu ve babamı hapse atıyorlardı ben görmüyordum ama çok ağlıyorduk:(

 2. rüyamda güya birine yardım ve yatakıktan dolayı ceza evindeyim ama okadar çok ağlıyorumki 1 sene 1,5 sene yatarsın diyorar bana,bunar aklıma geldikçe daha çok ağlıyorum erkek kuzenimden tebrik alıyorum ama kendi adı değilde hakan diye birinin adı yazıyor şaşırıyorum,tuhaf olan bu tebrik kartı fermana benziyor yarım cm.falan bide dikkatimi çeken şu oldu birtanesinde fermanın tek tebrikte yani tuvalet kağıdı rulosu varya o,vardı uhulamış halde buda nerden çıktı alamaım.

  • Merhabalar;

   Rüyada dövüştüğünüzü görmek;Her türlü güçlükleri yenerek zafere ulaşcağınız anlamına gelmektedir.-Rüyada hapse girmek;zeki bir insan olmanıza rağmen sinirlerinize hakim olamadığınız için yakınlarınızın kalbini kıracağına işarettir.

   Teşekkürler

 3. Bilinmeyen sebepten hapise girmişim. Tek kişisinin numarasını biliyorum ve onun bana yardamcı olamayacagınıda biliyorum .bide o yerde ölüm çezası var.patrona arayıp yardımcı olmasını istiyorum ama malesef dediğini duydum.
  Bu rüya ne anlatmaya calışıyor bana acaba.

CEVAP VER