7.6 C
İstanbul
Çarşamba, Şubat 28, 2024

Çocuklar Neden Niloya Sever

Genç yaşlı, kız erkek her insanın kalbinde taht kurmuş bir çizgi film ve kahramanları var. Niloya ve Tospiken çok sevdiğimiz çizgi filmin şirin mi şirin iki ana kahramanı. Onlarla beraber gülüp, onlarla beraber eğlendiğimiz çok oldu. Çünkü onları arkadaşımız olarak görüp, yaşadıklarını o kadar çok benimsedik. Biz onları hayatımıza dahil ettikçe onlar da bizim için o kadar önemli oldular. Hayatımıza eğlence ve yepyeni maceralar katan Niloya çizgi filmini çocuklarımızın neden bu kadar çok sevdiğini araştıralım dedik. İşte bu yazımızda 5 sebepten bahsedeceğiz. Keyifli okumalar.

  1. Sıcacık Aile Ortamı

Niloya hepimizin hayatında istediği sevgi dolu bir anneye, fedakar bir babaya, tonton bir babaanne ve dedeye sahip. Onların aralarındaki sıcacık ve samimi iletişim sayesinde bu aileye daha çok bağlandık. Ve bu ailenin bir parçası olmayı istedik.

  1. Her Olaya Bir Şarkı

Şarkı söylemeyi çok sevdiği için yaşadığı her yeni macera için bir şarkı söylüyor.  Çocuklarımızın birçoğu belki de sıraya bu şarkıları söyleyebiliyorlar. Biz de düşündüğümüzde şüphesiz aklımıza ilk gelecek şarkı Niloya’nınTospik’in gidişi arkasından söylediği şarkıdır. Niloya’nın tüm hissettiklerini hissettiğimiz bu şarkıda Tospik’in dönüşü ile en az Niloya kadar sevindik.

  1. Tospik ve Niloya Dostluğu

Bizlere en iyi arkadaşın sadece insanlardan değil, kaplumbağalardan da olacağını anlatan muhteşem bir çizgi film. Her maceraya beraber atılan Niloya ve Tospik bizlere dostluğu anlatan en iyi ikili. Onların samimi dostluğu hepimize örnek olacak cinste.

  1. Verdiği Mesajlardaki Kalite

Kızlarımızı arkadaşlarıyla, aileleriyle ya da herhangi birileri ile karşılaşabilecekleri ile sorunlara hazırlayarak o durumda ne yapması gerektiğini aşılıyor. Aynı zamanda doğa ve hayvan sevgisi, gelenek-göreneklerimiz, aile büyüklerine saygı ve arkadaşların önemi konularında birbirinden güzel ve anlamlı mesajlar içeriyor. Bu mesajları da genellikle şarkılar yolu ile vermesi çocuklarımız için daha anlaşılır ve kabul edilebilir oluyor.

  1. Fazlasıyla Bizden

Niloya ve ailesinin evini, geleneklerimiz ile olan benzerliği ve konuşmaları duydukça ne kadar da bizden olduğunu anlıyoruz. Evlerindeki eşyalarına baktığımızda sanki kendi evimizde gibi hissediyor ve onların önem verdiği şeylere aslında bizlerin de önem verdiğini görüyoruz. Kısacası Niloyabizim aile değerlerimizi paylaştığı için evimizde ona yer vermeyi seviyoruz. Çocuklarımızın, bizden birisi olan Niloya ile güzel günler geçirmesi için en güzel Niloya Oyuncak Bebekleri Karakter Dükkanı’nda!

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Son Konular