15.9 C
İstanbul
Cuma, Kasım 24, 2023

Kirpiklerin Dökülmesi Nasıl Engellenir

Kirpiklerin dökülmesini engellemek için napmalı, kirpik dökülmesi nasıl önlenir, kaş ve kirpik dökülmesini önlemek için yazımızı okuyun.

Eğer bakışlarınızın daha anlamlı daha etkileyici olmasını istiyorsanız kirpiklerinize dikkat etmelisiniz. Herkesin olduğu gibi benim de tercihim uzun ve gür kirpiklerden yanadır. Peki böyle bakımlı dolgun kirpikler elde edebilmek için neler yapabiliriz.

Sizce bu çok mu zor. Hayır bu sizin sandığınız kadar zor bir şey değildir. öncelikle var olan kirpiklerimizin dökülmemesi için dikkat etmemiz gereken şeyler var bunlar gece yatarken mutlaka göz makyajımızı temizlemek, sigara kullanmamak ve yüzümüzü yıkarken gözlerimizi çok fazla ovuşturmamak.

Bunların dışında kirpiklerimizi güçlendirmek için de yapmamız gereken şeyler vardır örneğin gece uyumadan önce makyajımızı temizledikten sonra mutlaka ya bir bakım yağı ya da sıradan bir nemlendirici kullanabiliriz. Önemli olan yaptığımız şeyin düzenli yapılmasıdır eğer bunlara düzenli bir şekilde dikkat edersek kirpiklerinizin daha gür ve daha uzun olduğunu fark edeceksiniz.

Kirpik dokulmesi

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular