Yalancı doğum sancısı nedir?

Rüyada Mektup ve Mektup Geldiğini Görmek

Aşk Acısı Nasıl Geçer

Bileklik ve Güneş Gözlüğü Trendi

Kadınlara Verilebilecek En Güzel Hediyeler

İlişkiler 03 Kasım 2015
10.209

Kadınlar için hediye seçmek hem çok kolay hem de çok zor bir iş. Hediye seçmek kolay, çünkü erkeklere alınabilecek olanlarla kıyaslandığında alternatif daha fazla. Zor, çünkü kadınlar özel kişiler ve kadını en mutlu edecek şeyin ne olduğuna karar vermek kolay değil. Ancak bu karamsar tabloda yine de bir çıkış noktası var: Kadını esas mutlu eden şey unutulmadığı gerçeğini ona hissettirmiş olmak. Umarız bu son cümle bir kadına hediye alırken karar vermekte zorlanan kişiler için bir umut kapısı olmuştur.

Kadınlar ne tür hediyelerden hoşlanır?

Peki kadınlar en çok hangi tür hediyelerden hoşnut olurlar? Öncelikle şunu söyleyelim. Kadından kadına değişmekle beraber genellikle en güzel hediye ona gerçekten değer verdiğinizi hissettirecek şeylerdir. Örneğin en sevdiği elbiselerinden birine yakışacak bir aksesuar olabilir. Bu onun ne giydiği, nasıl giyindiği konusunda dikkatli bir gözlemci olduğunuzu gösterir. Ve ancak yalnızca dikkatli gözlemciler küçük ayrıntıların farkına varabilirler. Düşünün ve buna benzer ne olabilir kendinizce karar verin.

Çiçek her zaman en popüler hediyelerden biri olmuştur ve muhtemelen de bu popülerliğini kıyamete kadar sürdürecektir. Sevdiği çiçeklerden bir demet yaptırmak kadınları her zaman mutlu etmiştir. Ancak çiçek yaptırırken o an aranızdaki ilişkinin durumunu dikkate alarak, bu durumu simgeleyen bir çiçek seçmek de çok önemlidir. Çünkü her çiçeğin bir anlamı vardır ve kadınların çoğu hangi çiçeğin ne ifade ettiğini az çok bilir. Dikkat edip yanlış bir çiçek seçmemye dikkat etmelisiniz. Eğer hangi çiçeği seçeceğinize karar veremediyseniz gül alabilirsiniz.

Kadınlara pahalı hediyeler almak

Kadınlar elbet pahalı hediyelerden de büyük haz duyarlar. Özellikle bazıları bizzat pahalı hediye bekler. Yalnız, pahalı hediyelerin de ne zaman ve ne için alınmış olduğu, verdiği mesaj bakımından önem taşır. Pahalı bir hediye olsun ama bütçeyi sarsmasın diyorsanız alınabilecek en güzel hediye bir tek taş  yüzüktür. Tektaşın yerini tutabilecek çok az sayıda başka hediye vardır. Çünkü tektaşın verdiği mesajı başka hiç bir şey kolay kolay veremez.

Alternatif hediyeler

Yukarıda saydıklarımızı zaten almışsanız veya daha önce bir kaç kez vermişseniz, alternatif olması açısından kadına verilebilecek diğer hediye çeşitlerine kısaca bir göz atalım.

Hep almayı düşündüğü ama bir türlü alamadığı küçük takılar. Kolyeler, yüzükler, tokalar, bileklikler olabilir.

Özel bir rastoranda başbaşa akşam yemeği. Başbaşa yenilen akşam yemekleri kadınlar için her zaman romantiktir.

Kalp şeklinde bir kutuya yerleştirilmiş çikolata. Böyle bir kutudaki çikolata gerçekten çok çekici bir hediyedir.

Hoş kokulu bir parfüm. Parfümler de kadınların sevdiği hediyeler grubundandır.

Son söz olarak verebileceğimiz küçük bir tavsiye daha var. Kadınlara hediye almak için mutlaka özel bir günü beklemek gerekmez. Bazen normal bir günde alınacak küçük bir hediye, özel bir günde alınabilecek büyük bir hediyeden daha etkili olabilir.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

müzeyyen 13 Mayıs 2011

Tektaşa hangi kadın hayır diyebilir? 🙂

Timur Sarı 06 Kasım 2015

Kadınların doğasında vardır en pahalı hediyenin en çok kendilerine haz vermesi. Eğer küçük bir hediyeyi al ömür boyu beynini ütüler. Fakat büyük ve pahalı hediye aldın mı senden kralı yoktur 🙂

İlginizi Çekebilir
banner-1
Günümüz Kadınları

Günümüz Kadınları

08 Temmuz 2012
997
Yüzük Fiyatları

Yüzük Fiyatları

09 Haziran 2012
1.352
Doğum Günü İçin Güzel Sözler

Doğum Günü İçin Güzel Sözler

07 Haziran 2012
1.553
Aşk Acısı Nasıl Geçer

Aşk Acısı Nasıl Geçer

27 Mayıs 2012
1.519
Aşk ve ilişki’de Devamlılık

Aşk ve ilişki’de Devamlılık

26 Mayıs 2012
2.110
Tarot Falı

Tarot Falı

15 Mayıs 2012
1.413
Sevgili Bulma Yöntemleri

Sevgili Bulma Yöntemleri

09 Şubat 2012
1.145
Yemek Tarifleri