15.9 C
İstanbul
Cuma, Kasım 24, 2023

Mobilya Modelleri ve Çağdaş Dekorasyon

Mobilya Modelleri ve Çağdaş Dekorasyon

Evlerimizi ev yapan ve diğer evlerden ayıran en önemli etkenlerden birisi kuşkusuz ki mobilyalardır. Burada, evin ihtiyaçlarına göre ve sizlerin tercihlerine göre seçilecek mobilyalar, evinizin özgün bir yapıya kavuşmasını sağlar. Bu yazıda, evlerimize uygun mobilya modelleri arasında yapılan seçimler ve çağdaş dekorasyon fikirlerine dair ayrıntılı bir konu işledik.

 

Çağdaş Dekorasyon

Yaşadığımız bu günlerde artık mobilya seçiminde daha da zorlanıyoruz. Çünkü, ülkemizde hızla gelişen mobilya sektörü ile birlikte firmalar bu alandan pay kapmak için birbirleriyle yarışıyor ve bunun sonucunda ise karşımıza binlerce hatta on binlerce mobilya modeli çıkıyor. Tabi, bunlar arasında bir seçim yapmak ve evlerimize profesyonel çağdaş bir dekorasyon yapmak da tecrübe ve biraz da zevk istiyor.

Eğer bu alanda daha önce bir tecrübe yaşamamışsanız, işler sizler için biraz daha zor hale gelebilir. Neyse ki, bu yazıda temel birkaç konuya değinip, sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Dikkat etmeniz gereken ilk şey evlerinize bölümlere ayırıp buna göre mobilya seçimi ve dekorasyon işlemi yapmanızdır. Öncelikle genel bir ana hat belirleyin ardından evinizin tüm bölmelerini ayrı ayrı ele almaya çalışın.

Örneğin, evde bir genç var ise onun odasını salon gibi yapamazsınız. Orada uygulanacak tüm işlemlerde o gencin fikri de alınmalı ve hem evinizle bir bütün olarak bakıldığında uyum içerisinde olmalı hem de kendine uygun tarzı da ortaya koyabilmelidir. Neyse ki, bu alanda hazır takımlar işinizi fazlasıyla görecektir. Bu alanın lider firmalarından birisi olan Çilek Mobilya, sizlerin tüm isteklerine cevap verebilecek kapasitededir. Çilek genç odası ile birlikte oldukça hoş bir oda hazırlayabilirsiniz.

Tabi, önemli olan diğer bir konu daha var ki kapsam olarak genç odasından daha da fazla yer kapladığını rahatlıkla söyleyebilirim. Bu da koltuk takımlarıdır. Evinizin neredeyse tüm şemasını tek başına belirleyebilecek kapasitededir. Sadece doğru bir koltuk takımı bile seçerek evinizin görünümünü oldukça hoş bir hale getirebilirsiniz. Burada da benim de en güvendiğim firmalardan birisi olan İstikbal Mobilya, yardımımıza yetişiyor. İstikbal koltuk takımları, her konuda rakiplerine göre bir adım öne çıkıyor. Hem tasarım olarak hem de işlevsel olarak gerçekten de üst düzey modeller.

Evinizin diğer bölümlerini de hayal gücünüzü kullanarak dekore edebilir ve tanıdıklarınızın kıskanacağı bir evde yaşama şansına sahip olabilirsiniz.

 

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular