En Popüler Diyetler

0
1146

Formda kalmak ve sağlığını da aynı zaman da korumak için dünyanın her yerinde birçok insan diyet programları uygulamayı tercih eder. Kişilere ve özgün yiyeceklere göre binlerce diyet programı olsa da en popüler diyetler; bize diğerlerinden daha fazla yardımcı olacaktır.
Dünyada en popüler diyetlerin başında Atkins diyeti geliyor. Amerikalı kardiyolog Robert Atkins tarafında geliştirilen Diyet vücuttaki insülin dengesinin sağlanmasıyla kilo verdiriyor. Protein ağırlıklı olarak beslendiğiniz bu diyeti hayat stiliniz haline getirmeniz kaçınılmaz sonuçlarından.

Dr. Pierre Dukanın dünyayı zayıflattığı Dukan diyeti; atak, seyir, güçlendirme, koruma gibi evrelere sahip. Bu aşamalar da verdiğiniz kiloların korunmasını, diyet bitiminde kilo almamanızı sağlıyor. Protein ağırlıklı olarak beslendiğiniz bu diyette karbonhidratı neredeyse tamamen hayatınızdan çıkarıyorsunuz.

Bir diğeriyse Akdeniz Diyeti. Temelde daha sağlıklı beslenme ve işlenmemiş gıda tüketmeye dayalı bir diyet, damak tadınızın da evrim geçirmesini sağlıyor. Taze sebze, beyaz et ve balık ağırlıklı olan bu diyet zeytinyağıyla her öğününüzde harika menüler yemenizi sağlıyor.

Sizde dünyanın uyguladığı diyetlerle fazla kilolarınızdan rahatlıkla kurtulabilir, hayat tarzınızı güzelleştirebilirsiniz. Diğer diyet tavsiyeleri için kadın sitesi aşağıdaki adresi takip edebilirsiniz.

En İyi Diyetler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.