10.7 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 5, 2023

Bayanlara İnternette Güvenli Alışverişin Yolu

 

İnternet üzerinde güvenlik sağlanmasına adanan sistem ukash, insanların vazgeçilmezi oluyor. Dünya üzerinde 14.000’den fazla alışveriş noktasında kendine kullanım alanı bulabilen sistem insanları çok memnun ediyor ve günden güne yayılmaya devam ediyor. Ön ödemeli sistemin tasarısı İngiltere Smart Voucher L.T.D şirketine ait. Ve güvenlik sistemi de en son teknoloji ile hazırlanmış, tam donanımlı. SSL sertifikası ile de güçlendirilmiş.

Ukash ödeme sisteminden faydalanmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Türkiye’de de satışı yapılan ve kullanılabilen Ukash kart, insanların internetteki yeni gözdesi oluyor. Ukash kart 19 haneli bir koddan ibaret olan, tek kullanımlık bir sanal karttır.

Ukash alma işlemini nerelerden yapabiliriz?

Ukash alma işlemi için internette yer alan birçok yasal Ukash firmasına başvurabilirsiniz. Bu firmalar size en kaliteli ve hızlı hizmeti sunacaklardır. 7/24 online hizmet verebilen güvenli firmalar ukash alma ve ukash bozdurma talebinize anında karşılık vermektedir. Yalnızca birkaç temel bilginizi paylaşmanız yeterli olur. Teferruatlı işlerle meşgul edilmezsiniz. Ukash kart ücretini banka kartı, kredi kartı veya nakit bir şekilde ödeyebilirsiniz. Ücreti ödedikten sonra tekrar Ukash firmanızla irtibata geçerek size 19 haneli Ukash kodunuzu bildirmelerini talep edebilirsiniz. Bu talebinize de anında cevap gelecektir. Ukash alma işleminden sonra Ukash kartınıza 5, 10, 15, 20, 25, 50, 100 veya 250 Euro’luk yüklemelerden birini yaptığınız takdirde kullanıma başlayabilirsiniz.

Ukash kart sizlerin internette güvenliğinizi sağlayacak ucuz ve kaliteli bir sistemin getirisidir. İnternette ödeme yapmanız gereken ortamda hiç strese girmeden, yalnızca önünüze gelen ödeme ekranına 19 haneli Ukash kodunuzu girerek, güvenli bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir bilgi vermenize, kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmaz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular