15.7 C
İstanbul
Cuma, Aralık 1, 2023

Ciltteki Siyah Noktalar Nasıl Geçer?

Cilt ile ilgili sıklıkla karşılaşılan problemlerden biriside özellikle burun ve çevresindeki siyah noktalardır. Daha güzel görünmek isteyen birçok kadın bu siyah noktalardan şikayet etmektedirler. Peki bu siyah noktalardan kurtulma şansı yok mudur? Tabi ki vardır. Siyah noktalar için uygulayabileceğiniz birçok yöntem ve kullanabileceğiniz ürünler vardır. Siyah noktalar için sizlere bir maske önerisinde bulunacağız.

Siyah noktalardan kurtulmanız için kullanabileceğiniz en etkili maskelerden birisi yulaf ezmesi maskesidir. Yulaf ezmesi maskesi yüzünüzü temizler ve siyah noktaların yol olmasında yardımcı olur. Yulaf ezmesi maskesi sadece siyah noktaları temizlemekle kalmaz; cildinizi parlak ve temiz hale getirir. Siyah noktalar ile beraber diğer kirlerinde uzaklaştırılmasını sağlar.

Peki yulaf maskesi nasıl hazırlanır? Hemen bu sorunuza da cevap verelim. Yulafları bir tencerede ya da kapta haşlıyorsunuz. Daha sonra suyunu süzüyorsunuz. Elde ettiğiniz yumuşak yulafları bir kabın içerisinde eziyorsunuz. Yulaf ezmesi maskemiz hazır. Bundan sonra yapmanız gerek tek şey yulaf ezmesini yüzünüze özellikle de siyah noktalar olan bölgelere sürmeniz ve yaklaşık 15-20 dakika bu şekilde beklemeniz. Daha sonra yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Bunu günde birkaç kez uygulayın. Bir süre sonra farkı göreceksiniz.

Daha güzel görünmek istiyorsanız siyah noktalardan da kurtulmalısınız. Bunun için sizlere bir öneri verdik. Bunu uygulayarak daha da güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular