12.7 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 23, 2023

Kulak Estetiği Hakkında Merak Edilenler

Kulak Estetiği yani bir diğer ismi ile bilinen otoplasti işlemi yine diğer estetik uygulamalar gibi son yıllarda tercih edilmekte olan önemli ve bir o kadar da alanında tecrübe gerektiren bir cerrahi girişimdir. Diğer estetik operasyonlara göre daha fazla tecrübe gerektirmesinin en önemli nedeni de daha az tercih edilen bir işlem olmasıdır. Dr. Leyla Arvas kulak estetiği alanında da birden fazla operasyonda yer almış ve son derece tecrübeli bir hekim olması neden ile de kula estetiği işlemlerinde de tercih edilen önemli isimler arasında yerini ilk sıralara yazdırmıştır. Kulak operasyonlarını genellikle doğuştan şekil bozukluğu olan bebeklere, ya da aşırı kepçe diye tabir ettiğimiz kulaklara uygulayan Leyla Arvas öncelikli olarak hastalarını her zaman olduğu gibi kliniğinde ağırlamaktadır.

kulak-estetigi

İple Kulak Estetiği ise yine son dönemlerin popüler uygulamalarından biri olup, herhangi bir kesi ya da cerrahi müdahale olmadan kolaylıkla yapılan bir kepçe kulak operasyonudur. Son dönemlerde tercih edilir olmasının da en önemli nedeni uygulamanın zaten ülkemize yakın bir zamanda gelişidir. Doktor Leyla Arvas iple kulak estetiği uygulamasını da hastalarına güvenle yapan hekimlerimizden biridir. Op. Dr Leyla Arvas 1998’de İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş olup, daha sonrasında da doktorasını tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığına başlamış önemli hekimlerimizdendir. Bu nedenle de özellikle İstanbul denildiğinde ilk tercih edilen estetik cerrahlar arasında yer almaktadır.

Kepçe Kulak Ameliyat Fiyatları ise yine daha önceleri de bahsettiğimiz diğer estetik girişimlerde olduğu gibi, ilk olarak hekimimizle olan muayeneler neticesinde belirlenmektedir. Bu nedenle hastalarımız m doktorumuzun kliniğinde özel olarak randevu alarak muayene olmalı ve daha sonrasında da hekimimizin kararı doğrultusunda kepçe kulak ameliyat fiyatları hakkında bilgiyi danışman arkadaşlarımızdan alabilmektedir. Hekimimiz ile görüşmek ve randevu alabilmek için ise www.drleylaarvas.com internet sayfamızı ziyaret edebilir ve burada yer ile telefonlarımız ya da iletişim formlarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın bazı estetik kaygılar ruhsal anlamda bizleri oldukça etkileyebilir.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular