Konforlu Günlük Kiralık Evler

Bebekler Nasıl Uyutulmalı

Netten Para Kazanma Yolları

Rastgele Parfüm Kullanmayın

Siyah Noktalar ve Kurtulma Yolları

Cilt Bakımı 22 Şubat 2012
1.232

siyah noktalar

 

Siyah Noktalar ve Kurtulma Yolları

Ülkemizdeki milyonlarca gencin ergenlik dönemlerinde yaşadıkları en büyük sorun cilt üzerinde oluşan siyah noktalardır. Gençlik döneminin en büyük sorunu olan sivilceler ve siyah noktalar özellikle hanımları oldukça rahatsız eder iken bu sorunların devamında psikolojik problemlerde yaşanmaktadır. Gençlik döneminde oluşan bu siyah noktalardan kurtulmak ve daha güzel bir cilde sahip olmak hepimizin hayali olur iken bu sorunlarınızı giderebilmeniz için sizlere ipuçları vereceğiz.

Yüz bölgenizde oluşmakta olan siyah noktalardan kurtulmanın en kolay ve pratik yolu parfümlerin satıldığı dükkanlar ve eczanelerden satılmakta olan siyah nokta giderici bantlar ve kremlerdir. Bu kremlerin içerisinde bulundurduğu doğal bitkiler kısa sürede cildinizin eski halinizi almanızı sağlamaktadır. Oldukça pratik ve uygulaması kolay olan siyah nokta giderici bantlardan yüksek verim alabilirsiniz.

Siyah Noktalar için Çözümler

Cildinizin siyah noktalardan kurtularak daha güzel bir görünüm alması için sadece 5 10 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Siyah nokta bantlarından verim alamıyor iseniz sizlere pek çok büyük firmanın oluşturmuş olduğu cilt temizleme jellerinden veya pellinglerinden yararlanmanızı önermekteyiz. Bu cilt temizleme jelleri kısa süre içerisinde ( düzenli uygulandığında ) cildinizdeki siyah noktaları yok etmekte ve daha net bir vücuda sahip olmanızı sağlamaktadır.

Cilt temizleme jellerinin ardından siyah noktaları gidermek için kullanacağınız en önemli yöntemlerden biri de buhar banyosudur. Buhar, cildinizdeki yağ torbalarını gidermekte ve siyah noktalarınızın ortadan kaybolmasını gidermektedir. Cilt bakım merkezlerinde oldukça fazla uygulanan bu yöntemi sizde evinizde deneyebilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

cemre 20 Kasım 2015

Dediğiniz herşeyi yaptım siyah noktalardan sonunda kurtuldum. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Teşekkür ederim..