Aşk ve ilişki’de Devamlılık

0
5726

Günümüzde pek çok çiftin aşk yaşadığı ve yalnızca çok düşük bir oranının bu aşkı evlilik ile bütünleştirdiği yapılan araştırmalarda görülmektedir. İnsanlar birbirlerine olan saygılarını koruyamadıkları ve hayatlarında bazı değişikliklere yer veremedikleri için bu sorunlar ve ayrılıklar yaşanır iken sizlere aşkınızı devam ettirebilmeniz için çok önemli ipuçları vereceğiz.

1)     Bir ilişkinin uzun süreler ayakta kalmasını sağlayan en büyük etken birlikte yaşanan kaliteli zamanlardır. Bir ilişki de sürekli olmasa da her gün 1 er saat bile olsa birbirinize zaman ayırıp baş başa sohbet etmek ilişkinizin süresini uzatacaktır.

2)     Devamlılığı olan bir ilişki istiyorsanız ne koşulda olur ise olsun birbirinize güvenmeniz gerekmektedir. Eğer bir ilişki de güven olmaz ise o ilişki uzun sürmez.

3)     Birbirinize olan saygınızı ve dengenizi sürekli olarak koruyun. Bununla birlikte birbirinize üstün olmamaya çalışın ve ikinizin de eşit olduğunu sürekli hissettirin.

4)     Birbirinizi onurlandırın. İlişkinizin devamlılığı için en geçerli olan maddelerden biridir. Partneriniz size bir şey anlattığında onu dinlediğinizi belli edin ve onu takdir edin. Aynı zamanda bunu ondan da beklediğinizi belirtin.

5)     Birbirinizi sürekli olarak yüceltin. Ona ne kadar güzel veya yakışıklı olduğunuz söyleyin ve onun da bunu sizlere yapması gerektiğini belirtin.

6)     Sürekli gülümseyin. Her gün buluşsanız dahi ilk kez buluşuyormuş gibi ona olan heyecanınızı gülümsemeniz ile belli edin. Çok mutlu bir ilişki süresi geçirmenizi sağlar.

Aşklar ve ilişki hakkında daha fazla bilgi almak için ilişki kategorisine bakabilirsiniz 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.